"Profesyoneller" i, 2004 yılında kuran Dr. Bülent Öner, 1979 da Babıali Yokuşu ile tanıştı ve 1986 yılında profesyonel anlamda basında çalışmaya başladı. Nokta ve Erkekçe, Günaydın, Ekonomik Bülten, Cumhuriyet, Akşam, Sabah, Ekonomik Trend, Radikal, Finansal Forum, Günaydın FM, Radio Cool, Alem FM, Kanal6, Kanal7, Expochannel ve Business Channel medyada çalıştığı mecralar. İ.Ü. Devlet Konservatuarı'nda hazırlık okuyan Öner, 1985-1994 yılları arasında 10 yıl boyunca İstanbul Devlet Tiyatrosu'nda görev ve 500'ün üzerinde sahne aldı (Julius Caesar, Budala, Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz). İ.Ü. İktisat Fakültesi mezunu olan Öner, İ.Ü. Sosyal Bilimler Enstitüsü "Para ve Banka" bölümünde master (Türk Sermaye Piyasaları’nda Yatırım Fonları Uygulaması ve Yatırım Ortaklıkları) ve İ.Ü. İletişim Fakültesi'nde ise doktora (Radyo'da Tematik Program) derecesi almıştır.

Doktora derecesi aldığı 1989'dan bu yana, çok sayıda üniversite ve zirvelerde eğitim vermiş/vermekte ve konuşma yapmış/yapmaktadır. Tüm bu eğitim ve kariyer sürecinde, ekranda 2 binden fazla konuk ağırlamış elde ettiği birikimleri kişisel gelişim temaları ağırlıklı olmak üzere şirket çalışanlarına eğitim vererek değerlendirmiş/değerlendirmektedir. Referans olarak Türkiye’nin önde gelen 100 den fazla şirketinde binlerce çalışana eğitim ve danışmanlık veren Profesyoneller, bir farklılık ve iddia olarak, şirket eğitimlerinde kamera çekimleri kullanamakta ve böylece verdiği hizmetin kurumlar tarafından ölçülmesine de olanak sağlamaktadır. Bundan başka; Profesyoneller, şirket çalışanları ile tiyatro projesi yapan kuruluş olarak da ilklerdendir ve bu alanda birden fazla ödül almış tek eğitim ve danışmanlık firmasıdır.

"Profesyoneller" marka olarak ilk kez 1994 yılında Dr. Bülent Öner tarafından bir radyo programı adı olarak kullanılmaya başlanmış ve aynı dönemde te'lif hakları EMI de olan "Le Professionnel" adlı parça da, aynı adlı programda sinyal ve fon müziği olarak kullanmıştır. Sözkonusu marka yine "Profesyoneller" adı altında, doktora tez konusu olarak işlenmiş Türkiye' deki ilk ve tek radyo ve TV program markasıdır.

Uzun bir süreç sonrası 1995 yılında, T.C. Türk Patent Enstitüsü' nden (Markaların Korunması Hakkında 556 Sayılı Kanun Hükmünde Karsrnameye göre 17/02/2005 tarihinden itibaren) 2005 04789 marka numarası ile; "Profesyoneller", "Marka Tescil Belgesi" almıştır. Bu süreçte, popüler ve karizmatik bir sıfat olması nedeniyle birçok medya kuruluşu (ATV, TRT ve Power FM) tarafından haksız olarak kullanılan/kullanılmak istenen "Profesyoneller" markası ve ibaresi, TPE ve marka tescili gerekçesine dayandırılarak söz konusu mercalara yapılan sözlü ve yazılı uyarılar sonrasında (hukuk çerçevesinde) tarafımızdan durdurulmuştur.


 

 

[X] Kapat

          
               
       Yrd. Doç. Dr. Bülent ÖNER
Kurucu/Eğitmen & TV Spiker/Sunucu
bulent.oner@profesyoneller.com
GSM; 0532.474.66.41


Gamze ARAS
Satış ve Pazarlama Direktörü
gamze.aras@profesyoneller.com
GSM; 0535.457.84.42

Profesyoneller Egitim Seminer Yayıncılık ve Danışmanlık Hizmetleri
Bahçeşehir 1. Kısım, Ispartakule Mevkii, Uphill Court Sitesi, B1 Blok, Kat; 9, Daire;86 Başakşehir-İstanbul
Tel. 0212.669.37.25 / Fax. 0212.669.37.25 / GSM. 0532.474.66.41
profesyoneller@profesyoneller.com

IX.Lions Tiyatro Özel Ödülü

IX. Lions Direklerarası Seyircileri
Tiyatro Özel Ödülü, Dr. Bülent Öner yönetiminde ve Çırağan Palace Hotel Kempinski çalışanlarınca sahnelenen "Kanlı Nigar" adlı eseri, kurumlarca sahnelenen tiyatro oyunları arasında, "Özel Ödül"e değer görmüştür.

XIV. Direklerarası Seyircileri Ödülü

2014 yılında gerçekleşen ve XIV. Direklerarası Seyircileri Ödülleri kapsamında ve "Kurum Tiyatroları" kategorisi başlığı altında; Dr. Bülent Öner tarafından yönetilen ve TSPAKB' nin axiyon oyuncuları tarafından sahnelenen "Varlıklı Geleceğin Sırrı" adlı oyun ödüle değer görülmüştür.

XII. Direklerarası Seyircileri Ödülü

Son yillarda giderek artan sayida Kurum Tiyatrolari, etkinlikler sahneliyorlar ve sözkonusu etkinlikler vasitasiyla çalisanlarin motivasyon, farkindalik, özgüven, ve iletisim becerilerini artimayi amaçliyorlar. Son 4 yildir Direklerarasi Seyircileri bu yeni trendi takip etmekte ve ödül bazinda degerlendirmektedir. Bu sene (2012), kurum tiyatrolari arasinda, yönetmenligini, Dr. Bülent ÖNER?in yaptigi ve Anadolu Grubu tarafindan sahnelenen ?7 Kocali Hürmüz? oyunu ödüle deger görülmüstür.

Anadolu Holding (Yedi Kocalı Hürmüz)Tiyatro Projesi

* Kurum çalışanlarının kişisel gelişimlerini üst seviyeye taşımak, iletişim becerilerini artırmak ve sosyalleşmelerini sağlamak için benzersiz bir etkinliktir.
Yoğun iş temposunu daha da yükseltmeyi değil, kariyer yolculuğunda küçük ve kısa molalar vermeyi amaçlayan tiyatro projesi, insan kaynakları ve kurumsal iletişim departmanları için de bir "armağan"dır. Söz konusu proje basında kurumun PR' ı için önemli bir imkan yaratır. Eğlence ve sorumluluğun bir arada bulunduğu bu değerli çaba, kurum içi demokrasi, takımdaşlık, firma bağlılığı (adanmışlık) ve öz disiplin için de bulunmaz bir "ilaç" tır.

Tiyatro Projesi "Aylık Yönetmenlik Bedeli"

Haftada 2 gün, 3 saat
Katılımcı sayısı 10 kişi, Fiyatlar için bizimle bağlantıya geçiniz
Katılımcı sayısı 11-15 kişi, Fiyatlar için bizimle bağlantıya geçiniz
Katılımcı sayısı 16-20 kişi Fiyatlar için bizimle bağlantıya geçiniz
Fiyatlara + KDV (%18) eklenecektir.

Çırağan Palace Hotel Kempinski (Kanlı Nigar)Türk Ekonmi Bankası (Artiz Mektebi)TSPKB (Varlıklı Geleceğin Sırrı)

Gökçe Er

öncelikle cumartesi gecesi için tekrar çok teşekkür ederiz.Mükemmel bir oyun seyrettik.Başta siz olmak üzere emeği geçen herkesin emeğine sağlık.Her zaman alkışlanılacak işlere imza attınız.Umarım bundan sonrada başarılarınız devam eder.Arkadaşlarımda bende çok keyif alarak seyrettik oyunu herşey mükemmeldi.

Kutlarım

Sevgiler,

Faruk Atasoy

Tebrikler Hocam :) Maillerden de olsa yakınen takip ediyorum sizi :)

Sevgiler,

Özlem Özer

Hocam, tebrik ederim, başarılarınızın devamını dilerim. profesyonelliğinizin ve yeteneğinizin bir yansıması...

Aybike Serttaş

söyleyecegim tek şey tebrikler tebrikler..senin gibi bir arkadaşım oldugu için gurur duyuyorum..umarım şu yerel seçim sonuçlarından sonra gerçek sanattan anlayan sanatın ve sanatçının yanında olanlar gelirde sen ve senin gibilerin başarıları artarak devam eder sevgili bülent..sevgilerimle

Ayşegül Alptekin Soysal

Tebrikler!!!

Başarılarınızın devamını diliyorum.

Laçin Ceylan

Sevgili Bulent, tebrikler...

Gaye Atakan

Bülent Bey,

Tebrik ederim. Kesinlikle hak etmiştiniz.

İyi haftalar,

Gülnur Baykurt

Merhabalar,

Uzun süredir gorusemedik sizlerle..

Oncelikle bu ödül için sizleri ve Ciragan?daki tum tiyatro gonullulerini tebrik ediyoruz.

Emeğin, alkisla ve odülle taclanmasi gercekten cok guzel ...

İyi haftalar dileklerimle

Bahar Oğuş

COK GUZEL.....TEBRIKLERRRR....

ODULLERE DOYMAYIN INSALLAH

AMIN

çok çok tebrikler, gurur vericiJ

Serap Şahin Durak

Sevgili Bülent çok tebrikler, sevgiler.

Filiz Kutlar

Günaydın Bülent Bey,

Tebrik ederim?

Selamlar,

Hande Semercioğlu


EMEKLERİNİZE SAĞLIK ,BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM...

BEYKENT ÜNİ.
HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK
BURCU ÇEVİRGEN

Merhaba...,

Emeğinize yüreğinize sağlık, gerçekten inanılmaz derecede güzel bir çalışma idi. İnsan yetişkin eğitimi ve işletmelerde gelişim için daha iyi bir yöntem olamaz diye düşündürüyor.

Tekrar en içten dileklerimizle yürekten kutluyor ve sizi, tüm ekibi ayakta alkışlıyorum.

Saygı ve sevgilerimle,

Özlem Köker

Merhaba ..

Duygularımızı dile getirmekte biraz geciktik,kızmayın bize. Ama İNANILMAZDI!! Gerçekten çok etkilendim. ÇOK ÇOK etkilendik..

Bilhassa Kanlı Nigar karakterini izlemeye doyamadım J Emeğinize sağlık.

Teşekkür ederiz.

İyi çalışmalar dilerim.

Yeşim Gök

Bülent Bey,

Teşekkür ederiz, arkadaşlarım oyunun çok başarılı ve güzel olduğunu belirttiler.

Tebrikler!

İlhan Çağlar

Bülent'cim oyun çok güzeldi,tekrar cok teşekkurler..:),

Ayşen Laçin

Sn.Öner,

"Kanlı Nigar" için tebrikler..Türk insanının,hangi işi yapıyor olursa olsun ruhunda bir tiyatro eğilimini beslediğine dair güzel bir örnek sergilenmiştir.Emeği geçen herkesi içtenlikle kutluyorum.

Sacide Bolcan

Sevgili Kardeşim Bülent Malesef Feridun Karakaya sahnesinde oyunda olacağımdan bir kez daha affına sığınıyorum. Kalbim sizlerle olacak iyi oyunlar diliyorum. Yıldızınız yüksek, alkışınız bol, bahtınız açık, neşeniz çok olsun...

Okday Korunan.

HERKESİN ELİNE SAĞLIK, TEŞEKKÜRLER.

Nurhan Aykan

Bülent Hocam,

Öncelikle tiyatro davetiniz (Kanlı Nigar) teşekkür ederim.

Güzel bir çalışma olmuş... Tebrikler!...

Hoşçakalın.

Gülşah Mutlu

...merhaba Bülent

Oyunu çok beğendik ve çok eğlendik süperdi tebrik ederim her şey çok güzel olmuş emeğinize sağlık...

sevgiler

Zerrin Demirkıran

Çok lezzetliydi

Cok tesekkurler bu guzel saatleri bizlere yasattıgınız için Bülent Bey

Sevgiler

Nadide Sevinç Taştan

Bülent Bey,

Çırağan?da yapmış olduğunuz çalışma gerçekten çok hoşuma gitti. Kurumun yaklaşımını, çalışanlarının özverisini ve de sizlerin desteğini kesinlikle hepimiz örnek almalıyız. Umarım zor günlerden geçtiğimiz bu dönem ve takip edecek süreçte, bu tür umut veren girişimler çoğalarak artar.

Sevgiler,

Selin Ezenci Uzer

...merhaba,

Perşembe gecesi oyunu seyrettim.Şahaneydi

Sanki karşımdakiler profesyonel oyunculardı

Emeğinize ve ellerinize sağılık

Sevgiler

Sevda Tunaboylu

Bülent Bey Merhaba,

29 Ocak 2009 Perşembe akşamı sahnelemiş olduğunuz oyununuzu izledim. İnanılmaz keyif aldım.

Bu güzel eseri, gerçek işi sahne olmayan ve çok emek vermiş birbirinden değerli ve son derece başarılı arkadaşlardan izlemek inanılmaz keyif vericiydi.Gerçekten çok başarılı performans sergilediler.

Sizi ve tüm ekibinizi tebrik eder, başarılarınızın devamını dilerim.

Saygılarımla,

Ayşe Kılıç

BÜLENT BEY SELAMLAR,

GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL BİR EKİP BULUŞMASI OLMUŞ

HEPİNİZİN YÜREĞİNİZE ELİNİZE SAĞLIK..

SEVGİYLE SAĞLIKLA KALIN

Didem Batur

Bülent Bey,

Gerçekten çok başarılı bir oyun oldu. Davetiniz için tekrar teşekkürler..

Hasan Sevim

Bülent Bey Merhaba,

Muhteşem bir gösteriydi ellerinize sağlık.

Saygılarımla,

H.Haldun Tüzünsoy

Bülent Bey Günaydın,

Başarılı oyununuz için tebrik etmek istedim. Biz izlediğimiz kısmını çok beğendik, ilk perdeden bile çok keyif aldık, hem oyun seçimi hem de performans çok başarılıydı, çok teşekkürler, emeğinize sağlık.beklediğimizin çok üstü bir performanstı. Tekrar tebrik ederim.

Seda Yücesoy

Bulent tebrikler... Cok basarılıydı. Keske mesailer hep sahnede sona erse!!!

Mine Turkili

Sevgili Bülent bey,

Dün akşamki muhteşemüstü gösteri için çok çok teşekkürler. Emeğinize, yüreğinize sağlık..

herşey çok güzeldi. saygılar

fatoş Türkkal

Bülent Bey Merhaba,

Nazik davetinize katıldık ve çok güzel bir akşam geçirdik. Oyunu izlerken, oyuncuların sanki bu işi yıllardır yaptıkları izlenimine kapıldım.

Çok başarılı bir proje gerçekleştridiğiniz için sizi kutluyorum.

Teşekkürler,

saygılarımla,

Öznur Öztürk

Bülent Bey,

Pazar günü ben de oyununuzu izleyenler arasındaydım. Çok iyi bir iş çıkarmışsınız, ellerinize, emeğinize sağlık..

Sevgiler,

Özlem Güngördü

Merhaba Bülent Bey,

Cumartesi gününden bu yana eğitimde olduğumdan dolayı size teşekkür etmek için geç kaldım, lütfen teşekkürlerimi kabul edin. Cuma akşamı oyunu keyifle izlemenin dışında, verilen emeğin böylesine başarılı bir sonuca ulaşmasından dolayı çok duygulandığımı sizinle paylaşmak isterim.

Emeği geçen herkesi içten kutlarım.

Mujen Ağaoğlu

Hocam Merhaba,

Gerçekten çok güzel bir tiyatro oyunu izledik sayenizde akabinde de güzel bir cts gecesi geçirmiş olduk :)

Teşekkür etmek istedim kendi adıma ve arkadaşlarımın adına...

Sevgiler

Emel Canpolat

Çok tesekkur ederim, cok keyif adlim...

Arzu Gümüşgerdan

Merhaba Bülent Bey,

Keyifli davetiniz için tekrar çok teşekkür ederim.

Oyun , seyirciler, sahne, dekor, kostüm ve en önemlisi oyuncuların performansları muhteşemdi...

Ellerinize yüreğinize sağlık...

Nagehan Şahin

Sayın Öner,

18 Ekim Cumartesi akşamı Çırağan Sarayı?nda sahnelediğiniz Sadık Şendil üstadın eseri olan ?Kanlı Nigar? adlı oyundan sevgili dostum Ejder Ormancı vasıtası ile haberdar oldum.

Böylesine önemli bir tiyatro klasiğinde, başta siz olmak üzere, yüksek medeni cesaret göstererek rol alan ve usta oyuncalara taş çıkaracak nitelikte rollerinin hakkını veren oyuncu dostlarımızı tüm samimiyetimle tebrik ederim. Böyle başarılı bir çalışmayı izleme fırsatı bulduğum için çok mutlu oldum. Gönlünüzdeki ve hayalinizdeki tüm projeleri başarılı ile hayata geçirmenizi dilerim.

Saygılarımla,

Gürol Minareci

Sevgili Bülent Bey,

Geçtiğimiz Cumartesi gecesi Çırağan Sarayı? nda sergilediğiniz ve beni de davet etmek nezaketinde bulunduğunuz Kanlı Nigar tiyatro oyununu büyük bir keyifle seyrettim.

Çırağan Sarayı personeli için hayatları boyunca unutamayacakları bir deneyim olduğundan emin olduğum bu çalışma dolayısıyla sizin şahsınızda tüm emeği geçenleri tebrik ediyorum.

Eski bir tiyatro oyuncusu ve iyi bir tiyatro izleyicisi olarak, çok başarılı bir kadro olduğunuzu belirtmeden edemeyeceğim.

Selamlar, sevgiler, saygılar...

Ejder Ormancı

Elinize emeğinize yüreğinize sağlık çok keyifli ve başarılıydı tebrikler hocam

Erdem Konak

Bülent'cim...

Çok keyifli bir geceydi... Çok iyi bir iş çıkartmışsınız. " İmam" Bülent :))'in şahsında tüm ekibe sevgiler...

Tuğçe Gürel

Bülent Bey Merhaba,

Çırağan'daki etkinliğin bir temsil sergilemekten çok öte bir etkisi olduğunu ilk başta otoparka girerken anlamıştım. Görevli kişi gülümseyerek bize yaklaştı, tiyatro için geldiğimizi belirttiğimizde gözlerinin içi daha bir farklı, sıcak gülümsedi. Anladım ki; herkes bu oyunun bir tarafından tutmuştu.

Sahnede, sahne gerisinde yol göstereni, çay servisi yapanı, zil çalanı kısacası herkes bu etkinliği sahiplenmişti. Böyle olunca da ortaya seyirciyi sürükleyen, eğlendiren yerine göre düşündüren çok başarılı bir eser çıkmış.

Sizin nezdinizde emeği geçen herkesi tebrik ediyorum.

Çok eğlenceli bir gün yaşattınız, çok çok teşekkür ediyorum.

Saygılarımla,

Aysel Pamuk


...Tiyatro davetiniz icin tekrar tesekkurler. Guzel vakit gecirdik ve tiyatro sezonunu acmis olduk boylece.

...tebrik ediyorum, amator oyuncularla cok guzel bir is cikarmissinız. Biz de arkadasimla lisedeki tiyatro oyunlarimizi yad ettik.. Eminim kolay olmamistir, ama sonucu gorunce insan kendiyle gurur duyuyor olmalı :)

Gorusmek dilegiyle,

Buket Oner

Bülent Bey merhaba;

Oyun tek kelime ile müthişti.Oyundaki tüm arkadaşları ve sizi ayrıca kutluyorum.Gerçekten profesyonel oyunculardan hiçbir farkları yoktu ve çok başarılılardı.

Ama siz ayrıca bir takdiri hak ediyorsunuz bence.Gözlerim yine dolu dolu izledim J

Tekrar davetiniz için çok teşekkür ediyorum.

Görüşmek dileğiyle...

Zehra Öz

Bülent bey günaydın,

Dün harika bir oyun izledik. Elinize, yüreğinize sağlık.

İyi haftalar...

Nursel AKIN

Elinize ,yüreğinize sağlık.O kadar profesyonelce hazırlanmış ve sahneye konulmuş bir oyunduki tek kelime ile mükemmeldi.Oyuncular o kadar güzel oyunı sahnelediler kş kendimi sanki kaç senelik oyunculrın karşısında imiş gibi hissettim.

Sizleri kutluyor başarılarınızın devamını diliyoruz

Ayten -Kadir Birsen.

Bülent merhaba,oyun gerçekten çok güzel ve çok başarılıydı,çok teşekkürler...

Eda Bostan

Müthiş keyif aldım. Profesyonel bir çalışma. Nezdinizde üm oyuncuları kutluyorum. Size de kocaman bir BRAVO. Bıyıklardan dolayı ancak sahnede tanıyabildim.

Neslihan Kozanoğlu

...Ne müthiş iş çıkartmışsınız. Oyuncular çok başarılıydı. Gerçekten oyuncu olmadıklarına inanmak zor. Herkese anlatıyorum. Çok keyif aldık, çok eğlendik. Tebrik ederim. Sevgiler

Gülnur.Baykurt

Bülent Bey biraz gecikmeli de olsa size ve arkadaşlarınıza davetiniz için bir teşekkür göndermek istedik.

Arkadaşlar son derece başarılıydı ve çok keyifli bir oyun sergilediler.

Başarılar.

Arzu Yavuz

Oyun çok keyifliydi..... Ellerinize sağlık!.....Tüm oyuncular amatör olmalarına rağmen gayet iyi performanslar çıkarmışlar.... Kanlı Nigar'ı oynayan kız dikkatimi çekti..... Rolünü çok hazmetmişti... Çok tuhaf! Sanki 40 yıldır "Kanlı Nigar"'mış gibiydi!...

... çok teşekkür ederim.....

Nurgün Özmelek

...gerçekten harika bir oyun sergilediniz dün akşam keyifle izledim. çok teşekkür ederim.

Nihan Ünal